Folwark Ostrowo

uszyta na miarę potrzeb naszych klientów

Firma Folwark Ostrowo jest spółką opartą w 100% na polskim kapitale co w dzisiejszych czasach ma niebagatelne znaczenie dla rozwoju rodzimej przedsiębiorczości.

Cała kadra pracownicza to osoby o dużej wiedzy i doświadczeniu w żywieniu zwierząt, zdobytej na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat pracy w branży. Wszyscy gotowi są służyć Państwu swoim doświadczeniem i wiedzą z olbrzymim zaangażowaniem.

Produkty dostępne w ofercie firmy Folwarku Ostrowo są wynikiem wytężonej pracy kadry kierowniczej, technologa oraz naszych ekspertów żywienia zwierząt. W procesie tworzenia oferty priorytetem były konsultacje z naszymi klientami, hodowcami oraz partnerami handlowymi, mającymi rozległe doświadczenie w obsłudze sektora rolniczego. Owocem tej pracy jest oferta żywieniowa „uszyta na miarę” potrzeb naszych klientów.

Najważniejsze dla nas jest doradztwo udzielane Państwu w zakresie żywienia zwierząt, prowadzenia gospodarstwa oraz oferowanie Państwu produktów najwyższej jakości.

bezpieczeństwo

zapewniamy najwyższą jakość i stabilność produktów

korzyści

gwarantujemy optymalne rozwiązania dla każdego rodzaju biznesu

elastyczność

nasze produkty  są dostosowywane do potrzeb rynku i klientów
– szyte na miarę

innowacyjność

wykorzystujemy nowoczesne technologie, laboratoria i wieloletnie doświadczenia  ekspertów

NASZA MISJA


W świecie z ograniczonymi zasobami naturalnymi i powiększającą się populacją, rośnie zapotrzebowanie na wysokiej jakości mięso.


Będziemy liderem w dostarczaniu innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań żywieniowych, które będą najlepszym wsparciem dla rozwoju naszych hodowców i całego rolnictwa.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Technologia produkcji naszych pasz jest z dbałością o wysoką jakość. Na jej bazie wytwarzamy produkty, które stanowią kompleksowe systemy żywieniowe dla drobiu, bydła, trzody chlewnej, królików i innych zwierząt hodowlanych.

JAKOŚĆ

Dobór i ciągła kontrola naturalnych surowców pozwala wytworzyć produkty charakteryzujące się wysoką jakością i stabilnością.

PERFEKCJA

Stale poprawiamy jakość oferowanych produktów i ich efektywność dbając o stabilny rozwój hodowli naszych klientów.

INNOWACJE

Wyprzedzamy potrzeby dostarczając nowatorskie i zaawansowane technologicznie rozwiązania.

BEZPIECZEŃSTWO

Dostarczamy bezpieczne rozwiązania zwiększające efekty produkcyjne w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

ZAANGAŻOWANIE

Budujemy zaangażowanie w oparciu o współpracę, partnerstwo i zaufanie – podstawa naszego biznesu.

PASJA

Naszą pasją jest żywienie zwierząt i dbanie o zrównoważony rozwój rolnictwa.

POLSKI PRODUKT – POLSKI PRODUCENT

Od początku istnienia, jesteśmy związani  rynkiem rolniczo-hodowlanym. Nasza firma posiada 100% polskiego kapitału opartego wyłącznie o polskie wartości. Aktywnie włączamy się w rozwój polskiej branży hodowlano-rolniczej. Współpracujemy z rodzimymi instytucjami i organizacjami o charakterze zarówno lokalnym, jak i ogólnopolskim wspierając lokalne społeczności. Współpracujemy z właścicielami upraw, hodowcami zwierząt i producentami żywności z Polski, w imię rozwoju polskiego rynku.